BLATY KUCHENNE I ŁAZIENKOWE

Blaty kamiennesą niezwykle trwałe, więc decydując się na takie rozwiązanie w swojej kuchni, ma się pewność, że będzie to element wystroju, który nie zniszczy się przez wiele lat. Dlatego tak ważne jest zaplanowanie wystroju kuchni i dobranie poszczególnych jej elementów, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący. 

blaty kochenne i łazienkowe montaż w wielkopolsce

Blaty granitowe wspaniale wyglądają w małych jak i  dużych wnętrzach. Proponujemy rozwiązania dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorów, co pozwoli dopasować stylistykę blatu granitowego do indywidualnej stylistyki aranżacyjnej.

Najbardziej odpowiednim materiałem na blaty kuchenne jest niewątpliwie granit ze względu na swoje właściwości funkcjonalne. Odporność na wysoką temperaturę, zarysowania, wszelkiego rodzaju kwasy i tłuszcze potwierdzają jego trwałość w kuchni.

Granit jest bardzo efektownym kamieniem, z którego można stworzyć blat dopasowany do wystroju niemal każdego pomieszczenia. U nas znajdą Państwo blaty granitowe w licznych kolorach i wzorach, co pozwoli na wybór rozwiązania idealnie dostosowanego do Państwa oczekiwań

Produkujemy blaty z kilkudziesięciu gatunków kamienia naturalnego. Blaty kamienne pasują do nowoczesnych wnętrz oraz są trwałe. Bogata gama kolorów pozwala na dopasowanie ich do różnych kolorów mebli.

Często czarne blaty granitowe montuje się na meblach koloru białego, z kolei blaty białe sprawdzają się na ciemnych meblach. Natomiast do kuchni w kolorze drewna doskonale pasować będą blaty beżowe, brązowe, kremowe, piaskowe. Z kolei do kuchni urządzonych w stylu industrialnym z pewnością nadadzą się szare blaty z granitu, pasujące np. do ścian wykończonych betonem.

idywidualna oferta

Dzięki zastosowaniu tylko najlepszej jakości kamieni możemy zagwarantować precyzję i długoletnią trawłość wykonania naszych elementów z kamienia.

Niska cena

Gwarantujemy zachowanie niskich cen przy najwyższej jakości dostarczanych przez nas produktów i usług.

gwarancja jakości

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy indywidualny projekt, także nietypowe zlecenia. Wszystkie podejmowane przez nas zlecenia wykonujemy z największą starannością

terminowość

Każde zlecienie staramy wykonać się terminowo z największym naciskiem na najwyższą jakość wykonania.

wizualizacja 3d

Podczas przygotowania projektu najważniejsze dla nas jest aby zilustrować oczekiwania klienta ustalone podczas wywiadu.

firma lokalna

Dzięki długoletnieniu doświadczeniu na rynku kamieniarskim tworzymy unikalne oraz innowacyjne projekty nagrobków i różnorodnych elementów z kamienia.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

DANE KONTAKTOWE

Filip Maras
os. Nad Łąkami 4
64-000 Kościan

Tel.: 696 444 967

filip.maras@wp.pl

maras.stone@wp.pl

Stworzone dzięki Reklama Online 2024