Nagrobki kamienne maras stone kościan

Piękno i trwałość nagrobków w konkurencyjnej cenie

Pracujemy w tej branży kilkanaście lat. Służymy Państwu w tym trudnym czasie kompleksowym i specjalistycznym doradztwem: jaki materiał wybrać, na jaki kształt nagrobka się zdecydować, jak wykończyć miejsce wokół… Klientom, którzy podpisują z nami umowę, wykonujemy ponadto projekt 3D. Dzięki temu nic nie trzeba sobie wyobrażać – wszystko widać i wszystko później realizujemy zgodnie z projektem.

Wykonane przez nas nagrobki kamienne

blaty kamienne kuchenne i łazienkowe

Kamień – piękno, które może przetrwać całe stulecia

Kamienne blaty kuchenne i łazienkowe to wyjątkowe elementy wyposażenia domu. Kamień jest najtrwalszym, stosowanym od stuleci materiałem budowlanym. Do dziś używany do nadania mieszkaniu solidności oraz stylowego i historycznego uroku za pomocą elementów płaskich i ozdobnych wykończeń. Tak oryginalny materiał, jakim jest kamień w różnych odmianach, zapewni wyjątkowy wystrój Państwa wnętrzom.

Blaty kuchenne i łazienkowe – przykładowe realizacje

schody kamienne

Schody kamienne gwarancją trwałości na lata

Schody kamienne to klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie, które kojarzy się z luksusem i prestiżem. Marmur jest naturalnym kamieniem, który fantastycznie wpisuje się w domowy klimat nadając wnętrzu wrażenie ciepła i przytulności. Schody marmurowe są ponadto dostępne w bardzo rozbudowanej palecie kolorystycznej.

Schody kamienne – wybrane realizacje

parapety kamienne

Ponadczasowe parapety kamienne

Kamień to doskonały materiał, który w fantastyczny sposób zwieńcza okna. Parapety kamienne są nie tylko bardzo praktyczne – odporne na uszkodzenia oraz niezwykle trwałe, ale też ze względu na swoje bogate walory kolorystyczne nadają ponadczasowego, eleganckiego wyglądu zarówno wnętrzom, jak i całej elewacji zewnętrznej budynku.

Parapety okienne – przykładowe realizacje

Napisz wiadomość

Dane kontaktowe

Odwiedź nas

os. Nad Łąkami 4

64-000 Kościan

Zadzwoń

+48 696 444 967

Wykonanie Reklama Online 2024